Červen u včeliček

Vzhůru do posledního školního měsíce. Červen jsme zahájili oslavou Dne dětí, kdy jsme si udělali krásný výlet do Apolenky. Celé dopoledne jsme si užili v přítomnosti množství zvířátek. Nazítří jsme se věnovali projektu  Multikulturní výchova. Zaměřili jsme se na kmen Indiánů. Vyrobili jsme si barevné čelenky s peříčky, zkusili postavit totem a v závěru dne jsme při naší procházce hledali stopy různých zvířat. Za odměnu – zvládnutí Indiánské bojovky, jsme se houpali v síti. Po zbytek měsíce jsme chodili každý den do přírody, sportovali a těšili se na nadcházející letní prázdniny. Předposlední červnový den proběhla rozlučková party. Pili jsme výtečné vitamíny překypující ovocné drinky, ochutnali nejrůznější dobroty a tancovali si na naše oblíbené písničky. Byl to krásný závěr školního roku a úžasná příprava a inspirace na 2 měsíce prázdnin, sluníčka a relaxu. Těšíme se na shledanou v září!

Bc. Eliška Baranjová